ORKESTRALAR

Naci GÜL Orkestrası – NG Band

Müzik ve eğlence sektöründe NG Müzik Organizasyon olarak birlikte çalıştığımız gruplar içindeki Naci Gül Orkestrası her biri konservatuar eğitimi almış yedi müzisyenden oluşmuştur. Çok bilinen pop ve eğlenceye yönelik şarkıların yanısıra   NG Band aynı zamanda jazz ve  napoliten türü şarkılar, unutulmayan slow parçalar, valsler ve hatta müziğin üst seviyede ustalığı olan aryalar ve teknik eserler bile istenildiği zaman seslendirecek yetkinlikte bir canlı müzik orkestrasıdır. Arkadaşlarımız müzik denilen büyülü dünyanın hakkını vermektedir. Sahne alınan etkinliğin türüne ve büyüklüğüne göre orkestra elemanlarının sayısı ve enstrümanlar değişebilir. Değişmeyen herkesin severek dinleyeceği bir repertuar olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve teklif talepleriniz için bize ulaşın:

tel.0532 688 71 99

Tangofon Orkestrası

Tangofon Orkestrası beş kişiden oluşan Türkçe tango ve eski 45′ likler orkestrasıdır. Repertuvarı Türkçe sözlü tangolar, valsler, eski 45′ likler,düğün-davet eğlence müzikleri, Türk Sanat müziği eserleri, 70, 80 – 90′ lar Türk pop müziğinin sevilen şarkıları, çigan ve yemek müzikleri, napoliten şarkılar ve yabancı standartlar dan oluşur. Tangofon orkestrası kendi ses ve ışık sistemine sahiptir, müzik organizasyonlarınızda kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize daha uygun, ekonomik fiyat ve çözümler sunar. Aynı zamanda Tangofon orkestrası bazı organizasyonlarda  ses sistemi kullanmadan, akustik performansı ile de sahne almaktadır. Tangofon düğün, davet, gala yemeği, açılış, konser, ödül töreni, fuar, bayi toplantısı gibi bireysel ve kurumsal etkinliklerinizde size en kaliteli canlı müzik hizmeti sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve teklif talepleriniz için bize ulaşın:

tel.0532 688 71 99

mail:info@ngmuzik.com

Özge Kalyoncu & NG Band Trio

4 kişiden oluşan bir gruptur. Solist aynı zamanda gitarda çalmaktadır. Geniş ve kaliteli repertuvarı yabancı(latin, oldies but goldies, jazz, evergreen) ve yerli(nolstalji ve güncel pop) şarkılardan oluşuyor. Düğün, davet, nişan, açılış, kokteyl, bayi toplantısı, şirket yemekleri gibi etkinliklerde sizlere en kaliteli ve ekonomik müzik hizmeti sunmaktadır.