Skip to main content

Canlı Müzik Dinlemenin
Vazgeçilmeyen Keyfi

NG Müzik Organizasyon

NG Müzik Organizasyon, İstanbul eğlence ve organizasyon sektöründe hizmet vermek amacı ile tecrübeli müzisyen Naci GÜL tarafından kurulmuştur.

NG Müzik Organizasyon, profesyonel sanatçı kadrosu ve müzik grupları ile düğün, davet, açılış, kokteyl, kongre, seminer, fuar, bayi toplantıları, mezuniyet baloları vb bireysel, kurumsal organizasyonlarınızda sizlere en kaliteli müzik organizasyon hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Sitemizin Hizmetler bölümünden, çeşitli canlı müzik gruplarımıza ait video ve görsellere ulaşabilir, müzik gruplarımız hakkında bilgi edinebilirisiniz.

Hizmetler

Etkinlik ve organizasyonlarınız için – orkestra, müzik grubu(duo, trio, quartet), müzisyen, dans grupları, Dj, ses-ışık sistemi, konsepte uygun, sizlere özel repertuvar ve sahne ile NG Müzik Organizasyon hizmetinizdedir.


Canlı Müzik Grupları:

Orkestralar, Düğün-davet orkestrası, Solo ve Duo performanslar, NG Trio Müzik grupları, NG Çigan Quartet, Jazz Trio, Jazz Quartet, Ses-ışık sistemleri, DJ Hizmetleri, Düğün Müzikleri, Fasıl Grubu, Balkan Bandosu.

Hizmetler