Skip to main content

Naci GÜL Orkestrası
NG Band

Naci GÜL Orkestrası her biri konservatuvar mezunu 7 müzisyenden oluşan profesyonel bir canlı müzik grubudur. Sahne aldığı etkinliğin türü ve büyüklüğüne göre orkestranın kişi sayısı ve enstrümanlar değişebilir. Naci GÜL Orkestrasının geniş repertuvarı yabancı ve Türkçe pop müziği şarkılardan oluşmaktadır. Oldies but goldies, evergreen, jazz standartları, napoliten şarkılar, valsler, aryalar, eski 45 likler, günümüz yabancı ve Türkçe pop hitleri, düğün müzikleri, eğlence, oyun havaları ve yöresel halk müzikleri gibi çok geniş, bir sürü tarzı içeren bu repertuvar her etkinliğe göre yeniden yapılandırılmakta, ortama ve isteklere uygun şekilde hazırlanmaktadır. Naci GÜL Orkestrası düğün davet, kurumsal etkinlikler, ödül töreni, özel partiler, bayi toplantıları vb organizasyonlarda sahne almaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve teklif talepleriniz için bize ulaşın:
0 532 688 71 99

Tangofon Orkestrası

Tangofon Orkestrası beş kişiden oluşan Türkçe tango ve eski 45′ likler orkestrasıdır. Repertuvarı Türkçe sözlü tangolar, valsler, eski 45′ likler,düğün-davet eğlence müzikleri, Türk Sanat müziği eserleri, 70, 80 – 90′ lar Türk pop müziğinin sevilen şarkıları, çigan ve yemek müzikleri, napoliten şarkılar ve yabancı standartlar dan oluşur. Tangofon orkestrası kendi ses ve ışık sistemine sahiptir, müzik organizasyonlarınızda kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize daha uygun, ekonomik fiyat ve çözümler sunar. Aynı zamanda Tangofon orkestrası bazı organizasyonlarda  ses sistemi kullanmadan, akustik performansı ile de sahne almaktadır. Tangofon düğün, davet, gala yemeği, açılış, konser, ödül töreni, fuar, bayi toplantısı gibi bireysel ve kurumsal etkinliklerinizde size en kaliteli canlı müzik hizmeti sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve teklif talepleriniz için bize ulaşın:
0 532 688 71 99

Özge Kalyoncu &
NG Band Trio

4 kişiden oluşan bir gruptur. Solist aynı zamanda gitarda çalmaktadır. Geniş ve kaliteli repertuvarı yabancı(latin, oldies but goldies, jazz, evergreen) ve yerli(nolstalji ve güncel pop) şarkılardan oluşuyor. Düğün, davet, nişan, açılış, kokteyl, bayi toplantısı, şirket yemekleri gibi etkinliklerde sizlere en kaliteli ve ekonomik müzik hizmeti sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve teklif talepleriniz için bize ulaşın:
0 532 688 71 99